Kontaktai

Elektroninės Vizijos, MB - Įmonės kodas: 303131520; PVM kodas: ne PVM mokėtoja; Veiklos adresas: Tilžės 74 - 324, Šiauliai (Splius, UAB pastatas); A/S: LT087300010136658750; Bankas: Swedbank

Kaip pradėti?

Interneto svetainės kūrimą ir/ar kitų musu siūlomų paslaugų teikimą pradedame nuo pažinties su Jūsų įstaiga, įstaigos veiklos specifika, įstaigos aplinka, gal būt, teikiamomis išskirtinėmis paslaugomis. Aptarus pageidavimus, Jums pasiūlysime optimalų planą, kad visi poreikiai būtų patenkinti. Komerciniame pasiūlyme pateiksime darbų detalizaciją ir kainą. Po sutarties pasirašymo pradedame darbus.

Kiek laiko užtruksim?

Priklausomai nuo Jūsų įstaigai reikalingų suteikti paslaugų gausos... Didžiausią laiko dalį visuomet užima unikalaus dizaino kūrimo etapas. Kuomet jau turime susikūrę pilną viziją kaip atrodys mūsų interneto svetainė, kokia informacija ir kurioje svetainės vietoje bus pasiekiama, kokios spalvos ir atspalviai bus naudojami (dizaino kūrimo etapas), tada galime pradėti programavimo ir pradinės informacijos talpinimo darbus (programavimo darbai - jie trunka apie 2 - 3 sav.)

Pabaigėme darbus, kas toliau?

Atlikus interneto svetainės kūrybos darbus reikia ją kažkur patalpinti ir nurodyti kokiu interneto adresu ji bus pasiekiama. Jei dar neturite išsinuomavę serverio svetainės talpinimui ir/ar interneto svetainės adreso (domeno) mes Jums pasiūlysime. Galėsite pasirinkti iš, pagal Jūsų poreikius, pateiktų skirtingų pasiūlymų. Taip pat reikės nuspręsti ar interneto svetainę administruosite patys - apmokysime Jūsų paskirtą asmenį, ar negaišite laiko ir interneto svetainės administravimo darbus patikėsite mums - el. paštu atsiųstą informaciją apdorosime ir patalpinsime į interneto svetainę.