Mokomąjį filmą parengė: UAB Mokomieji filmai © Ugdymo plėtotės centras, 2014

Pradėkime kurti Jūsų įstaigos įvaizdį kartu…

Mokymo įstaigų registras internete tai įmonės „Elektroninės Vizijos“, MB produktas, skirtas sujungti ir pateikti visą paslaugų paketą skirtą mokymo įstaigoms.

Bendradarbiaujame ir teikiame paslaugas įvairios paskirties mokymo įstaigomis visoje Lietuvoje. Nuolat kviečiame prisijungti ir naudotis paslaugomis naujas įmones. Maloniai kviečiame ir Jus!

Jei Jums reikia: interneto svetainių kūrimo, interneto svetainės adreso suteikimo, interneto svetainės talpinimo serveriuose, interneto svetainių informacijos talpinimo, mokymo ar konsultacijų kaip naudotis turinio valdymo sistemomis ar interneto svetainės administratoriaus paslaugų, mes galime Jums padėti…

Naujausi darbai

Loading…

Kaip vyksta darbas?

3 etapai

Žemiau pabandysime apžvelgti dažniausiai pasitaikantį paslaugos teikimo modelį. Jei manote, kad Jūsų atvejas gali būti kitoks, maloniai laukiame Jūsų skambučio ar žinutės. Pasikalbėsime ir atrasime Jums reikiamą variantą. Klausimus mums galite užduoti el. paštu info@mir.lt arba telefonu +370 614 34 344

Kaip pradėti?

Interneto svetainės kūrimą ir/ar kitų musu siūlomų paslaugų teikimą pradedame nuo pažinties su Jūsų įstaiga, įstaigos veiklos specifika, įstaigos aplinka, gal būt, teikiamomis išskirtinėmis paslaugomis. Aptarus pageidavimus, Jums pasiūlysime optimalų planą, kad visi poreikiai būtų patenkinti. Komerciniame pasiūlyme pateiksime darbų detalizaciją ir kainą. Po sutarties pasirašymo pradedame darbus.

Kiek laiko užtruksim?

Priklausomai nuo Jūsų įstaigai reikalingų suteikti paslaugų gausos... Didžiausią laiko dalį visuomet užima unikalaus dizaino kūrimo etapas. Kuomet jau turime susikūrę pilną viziją kaip atrodys mūsų interneto svetainė, kokia informacija ir kurioje svetainės vietoje bus pasiekiama, kokios spalvos ir atspalviai bus naudojami (dizaino kūrimo etapas), tada galime pradėti programavimo ir pradinės informacijos talpinimo darbus (programavimo darbai - jie trunka apie 2 - 3 sav.)

Pabaigėme darbus, kas toliau?

Atlikus interneto svetainės kūrybos darbus reikia ją kažkur patalpinti ir nurodyti kokiu interneto adresu ji bus pasiekiama. Jei dar neturite išsinuomavę serverio svetainės talpinimui ir/ar interneto svetainės adreso (domeno) mes Jums pasiūlysime. Galėsite pasirinkti iš, pagal Jūsų poreikius, pateiktų skirtingų pasiūlymų. Taip pat reikės nuspręsti ar interneto svetainę administruosite patys - apmokysime Jūsų paskirtą asmenį, ar negaišite laiko ir interneto svetainės administravimo darbus patikėsite mums - el. paštu atsiųstą informaciją apdorosime ir patalpinsime į interneto svetainę.

Klientų atsiliepimai

Loading…

Mes dirbame

Pirmadienis

8:30 - 17:00

Antradienis

8:30 - 17:00

Trečiadienis

8:30 - 17:00

Ketvirtadienis

8:30 - 17:00

Penktadienis

8:30 - 16:00

Šeštadienis

-

Sekmadienis

-

Paslaugų planai ir kainos

BAZINIS

Naudokitės specializuoto mokymo įstaigų portalo paslaugomis, būkite matomi ir girdimi nuolat...
2.00 €/mėn.
MOKESTIS RENKAMAS VIENĄ KARTĄ PER METUS
Įstaigos kortelės sukūrimas, priežiūra, papildymas
Įstaigos naujienų surinkimas ir talpinimas portale
Įstaigos naujienų platinimas (naujienlaiškis prenumeratoriams)
Nemokami kvietimai į kursus, mokymus, seminarus